top of page

ZABUDOWY PÓŁKOWE TA

SOMMER prezentuje innowacyjny system półek panelowych wyróżniający się wieloma praktycznymi rozwiązaniami i dodatkowymi korzyściami. Niezwykle lekka i wytrzymała  konstrukcja półek  o nośności wynoszącej 200 kg przy ich szerokości od 520 do 550 mm wyznacza nowe standardy i pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej.

 

Ściana działowa ze stabilnymi drzwiami przesuwnymi należy do standardowego wyposażenia zabudów TA. Opcjonalnie możliwy jest automatyczny system blokowania przestrzeni ładunkowej. Ponadto system regałów półkowych SOMMER TA jest dostępny jako zestaw konstrukcyjny dla wielu modeli samochodów dostawczych. 

PERFEKCYJNE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI

ZABEZPIECZENIE ŁADUNKU

STOPIEŃ TYLNY

ZOPTYMALIZOWANA KABINA KIEROWCY

AUTOMATYCZNE BLOKOWANIE

Szerokie aluminiowe półki są składane, co oznacza, że przestrzeń ładunkowa nadaje się również do przewożenia większych paczek. Po złożeniu półki nie wystają poza ich pionowe wsporniki i powstaje przestrzeń o szerokości ok. 1800 mm.

Idealna kontrola ładunku dzięki zabezpieczeniu odpowiednimi pasami i zintegrowanym szynom mocującym ładunek umiejscowionym na półkach i w podłodze.

Antypoślizgowy, szeroki stopień tylni zapewnia bezpieczny załadunek i rozładunek. Specjalne mocowanie zapobiega uszkodzeniu ramy pojazdu w przypadku uderzenia.

Ściana działowa wykonana z anodowanych profili aluminiowych wraz z drzwiami przesuwnymi z płyty panelowej  zapewnia najlepszy poziom ochrony przed przesuwającym się ładunkiem. Kabina kierowcy osiąga 1,9 m wysokości.

System blokujący dostępny jako opcja wyposażenia jest połączony z centralnym zamkiem samochodu i automatycznie blokuje drzwi do przestrzeni ładunkowej. W ten sposób zapewnia on wysoki system bezpieczeństwa.

bottom of page