top of page

RÓŻNORODNA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA – WYSOKI ŁADUNEK

Zintegrowana zabudowa lekka SOMMER TI na podwoziu samochodów dostawczych od 3,5 to 7,0 ton posiada dużą przestrzeń ładunkową. Jest ona oddzielona od kabiny kierowcy jedynie zamykanymi drzwiami przesuwnymi. Zabudowa dostępna jest w wersji z podwójnymi ściankami z lekkiego panelu lub z nitowaną wersją z pełnego aluminium. Obie są stabilne przy bardzo niskiej masie własnej. Korzyści dla klienta to długa żywotność i duża ładowność.

 

Wyposażamy strefę załadunkową w innowacyjny system regałów ze zintegrowaną kontrolą ładunku. Półki są również dostępne w formie składanej, zapewniając miejsce na duże przedmioty. Automatyczne blokowanie bocznych i tylnych drzwi to dodatkowe zabezpieczenie dla Państwa ładunku.

SZEROKIE PRZEJŚCIA

SKŁADANE PÓŁKI

STOPIEŃ TYLNY

ZABEZPIECZENIE ŁADUNKU

AUTOMATYCZNE BLOKOWANIE

Duża przesuwna ściana działowa i szerokość przejścia 900 mm w obszarze załadunku ułatwiają szybki dostęp do ładunku, a także szybkie wejście i wyjście.

Aluminiowe półki dostępne w wersji składanej stwarzają dodatkową przestrzeń w części ładunkowej. Nośność każdej półki 200 kg.

Antypoślizgowy, szeroki stopień tylni zapewnia bezpieczny załadunek i rozładunek. Specjalne mocowanie zapobiega uszkodzeniu ramy pojazdu w przypadku uderzenia.

Idealna kontrola ładunku dzięki zabezpieczeniu odpowiednimi pasami i zintegrowanym szynom mocującym ładunek umiejscowionym na półkach i w podłodze.

System automatycznie blokujący drzwi przestrzeni ładunkowej, chroni obszar załadunkowy. Blokady zwalniane są przez centralny zamek pojazdu lub od wewnątrz za pomocą dużych przełączników.

bottom of page