top of page

ROZWIĄZANIA DLA TRANSPORTU INTERMODALNEGO

SOMMER oferuje szeroki asortyment obejmujący wszystkie typy przyczep i kontenerów. Każdy element systemu wymiennego jest ocynkowany ogniowo w celu zapewnienia długiej ochrony przed korozją. Elementy poprzeczne stabilizują pojazd przyczyniając się do doskonałej jakości przewozu ładunku. Dla transportu intermodalnego SOMMER oferuje również wiele opcji, m.in. podnoszone osie, skrzynie paletowe, system krótkiego sprzęgania tj. od 750 do 1000 mm, teleskopowe dyszle dla różnych typów samochodów ciężarowych oraz windy samozaładowcze. Na życzenie dostępne są również specjalne przyczepy trzyosiowe.

Sommer oferuje dodatkowo szeroką paletę nadwozi wymiennych począwszy od skrzyń i  zabudów sztywnych, poprzez wersję Jumbo, w różnych długościach i ze zróżnicowanym wyposażeniem. Do każdego rodzaju transportu znajdą Państwo odpowiednie rozwiązanie.


Możliwa jest konfiguracja nadwozia jednostronnie wyposażonego w ścianę sztywną lub plandekę, zabudowa sztywna z przesuwnym dachem lub specjalnie dopasowana do potrzeb transportu mebli.

SKŁADANY ZDERZAK

Składany boczy zderzak zapewnia optymalny dostęp do wbudowanych agregatów, jak i koła zapasowego.

ŁATWOŚĆ UŻYCIA

UCHWYT KOŁA ZAPASOWEGO

RAMA OCYNKOWANA

ZABEZPIECZENIE LAMP

Składane nogi podporowe z możliwością regulacji wysokości odstawienia.

Standardowe wyposażenie w łatwo dostępny uchwyt koła zapasowego.

Rama całkowicie ocynkowana ogniowo zabezpieczona przed korozją nawet w trudnych warunkach.

Tylne światła zamontowane w uchwytach w kształcie litery U są doskonale chronione przed uszkodzeniem podczas manewrowania.

PODWOZIE KONTENEROWE DO TRANSPORTU CIĘŻKIEGO

 

Podwozie kontenera musi

być solidne, trwałe i łatwe

w użyciu. Połączyliśmy

wszystkie te właściwości

i stworzyliśmy dla Państwa podwozie kontenerowe SOMMER.

Więcej ....

DUŻY INTERMODALNY PROGRAM PRZYCZEPY

Program SOMMER z 10 różnymi wariantami przyczep z obrotnicą i 9 wersjami przyczep centralno-osiowych oferuje duży wybór dla segmentu transportu intermodalnego. Możliwość konfiguracji opon: 17,5 cala, 19,5 cala lub 22,5 cala – wysokości jazdy od 870 mm do 1260 mm i wysokość od ziemi w zakresie od 870 mm do 1320 mm, a także różne długości wszystkich standardowych wymiarów nadwozia wymiennego. Na życzenie klienta wykonujemy trzyosiową przyczepę do transportu kontenerów 20-stopowych.

bottom of page