top of page

POJAZDY DO DYSTRYBUCJI PACZEK / POJAZDY KURIERSKIE

Pojazdy z zabudową półkową Sommer dla sektora logistycznego pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej  w dystrybucji przesyłek krajowych i zagranicznych. Pojazd ten oferuje wszystko czego wymaga się obecnie od efektywnego transportu. Dużą przestrzeń ładunkową, przemyślane rozmieszczenie ładunku dzięki systemowi regałów, szerokie ciągi komunikacyjne i centralnie uruchamiane zamki drzwi.

TA – TAS/TA to system regałów dla branży kurierskiej. Polega on na adaptacji samochodu na potrzeby firm kurierskich i zamontowaniu w nim systemu składanych regałów, oświetlenia wewnątrz zabudowy, stopnia wejściowego i wielu innych opcji dodatkowych.

TI – TIL/TIB  zintegrowana lekka zabudowa kurierska na podwoziu samochodu wykonana z płyty wielowarstwowej lub z aluminium. Znajdują się w niej regały, drzwi przesuwane, ścianka działowa z drzwiami przesuwnymi oddzielająca przestrzeń ładunkową, kamera cofania, stopień tylny oraz inne wybrane wyposażenie dodatkowe dostosowane do wymagań klienta.

bottom of page