top of page

​​FIRMA

 

Firma SOMMER Polska jest producentem przyczep, naczep i zabudów. Nasze wieloletnie doświadczenia w produkcji pojazdów użytkowych doceniają klienci na całym świecie. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Zapolu w województwie łódzkim, około 15 km od zjazdów z S8 (zjazd Złoczew lub Sieradz Południe).

Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów SOMMER spełnia indywidualne wymagania Klientów z wielu branż. Specjalizujemy się w pojazdach m.in. do przewozu drobnicy, mebli, odzieży, napojów, kręgów stalowych, towarów niebezpiecznych oraz przesyłek kurierskich. Sommer Polska jest jednym z pierwszych producentów, do którego trafiają Klienci stawiający największe wymagania w dziedzinie transportu. Nasze produkty nie są powielaniem standardowych modeli. Inspiratorem wszystkich przedsięwzięć firmy SOMMER jest Klient. Stały kontakt z Nim poszerza naszą wiedzę na temat aktualnych wymagań rynku. Proponujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszego partnera. Troszczymy się o każdy detal. Efektem współpracy z Klientem jest niepowtarzalny pojazd, który został stworzony specjalnie dla Niego.

Proponowane przez nas rozwiązania są bardzo elastyczne, dlatego potrafimy sprostać wymaganiom najnowocześniejszych rozwiązań transportowych. Oferujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo, co owocuje długoletnią i bezawaryjną eksploatacją. Pojazdy SOMMER odznaczają się niezwykłą stabilnością przy nieznacznym nakładzie na konserwacje i naprawy. Gwarantujemy przemyślaną i mającą praktyczne zastosowanie konstrukcję naszych pojazdów, która przynosi wymierne korzyści  naszym Klientom każdego dnia. Innowacyjne rozwiązania, wysoka precyzja produkcji, sprostanie wymaganiom klienta i indywidualny serwis jest podstawą filozofii naszego przedsiębiorstwa. To jest naszym celem!

 

migawka_002.jpg
bottom of page