top of page

DOSKONAŁA OCHRONA DLA TWOJEGO ŁADUNKU

Nadwozia skrzyniowe w samochodach ciężarowych, przyczepach czy naczepach firmy SOMMER są tak różnorodne i elastyczne, jak wymagania transportowe. Od specjalistycznych zabudów przeznaczonych do transportu mebli lub do przeprowadzek, aż do pojazdów eventowych lub nadwozi skrzyniowych z przesuwnym dachem lub firaną z boku - dostarczamy odpowiednie rozwiązanie do każdego zadania transportowego. W codziennym zastosowaniu pojazdy SOMMER udowadniają najlepszą jakość, łatwość w użyciu i doskonałe rozwiązania w zakresie obsługi ładunków. Pojazdy skrzyniowe SOMMER przekonują również swoją solidnością, niezawodnością i trwałością.

ZRÓŻNICOWANE WYPOSAŻENIE

SYSTEM SALS

Nadwozia SOMMER w wersji stałej z płyty Plywood są dostępne ze ściankami wewnętrznymi wykonanymi ze sklejki, sklejki betonowej, filcu igłowanego, płyty ażurowej w dowolnej kombinacji.

System zabezpieczenia ładunku SOMMER SALS jest dostępny w sześciu różnych wariantach.

ZABUDOWY STAŁE

Dziesięcioletnie doświadczenie sprawiło, że SOMMER stał się jednym ze znanych na całym świecie specjalistów w zabudowach do transportu mebli, niestandardowych zabudowach wymiennych oraz zabudowach podwozi samochodów ciężarowych, przyczep i naczep. Furgony meblowe są częścią szerokiej palety produktów firmy SOMMER, w których stosujemy zarówno tradycyjne rozwiązania mocowania ładunku, czy też system „SALS” firmy SOMMER osadzony w podłodze.

PORTAL TYLNY Z DRZWIAMI LUB ROLETĄ

MOCNA ŚCIANA PRZEDNIA

RAMA KOTWICOWANA

W nadwoziach skrzyniowych SOMMER oferuje jako zamknięcie portalu tylnego opcjonalnie solidne drzwi kontenerowe lub roletę do szybkiego załadunku i rozładunku na rampie.

Mocna ściana przednia charakteryzuje się zwiększoną ochroną przed uszkodzeniem przez wózek widłowy oraz szczególnie wytrzymałym wspornikiem przedniej ściany.

Niewielkie odstępy między poprzeczkami oraz podłoga

o grubości 30 mm umożliwiają obciążenie podłogi do 7,2 ton.

DOSTĘPNE CZTERY WERSJE ŚCIANY

Jedną z mocnych stron nadwozi skrzyniowych i pojazdów skrzyniowych SOMMER jest zastosowanie różnorodnej formy i materiału. Do wyboru są cztery wersje ścian o różnych grubościach i wytrzymałościach, a także różne opcje mocowania:

bottom of page